kupelne-ronal.sk

HOPA – Asymetrická vaňa DELFINA – Nožičky k vani – Bez nožičiek, Rozmer vane – 166 × 107 cm, Spôsob prevedenia – Pravé VANDELF166P

Nový tovar HOPA - Asymetrická vaňa DELFINA - Nožičky k vani - Bez nožičiek, Rozmer vane - 166 × 107 cm, Spôsob prevedenia - Pravé VANDELF166P od výrobcu s dobrým menom HOPA zoženiete teraz v ponuke stále výhodne. Produkt momentálne predávame za 383,92 EUR.
HOPA - Asymetrická vaňa DELFINA - Nožičky k vani - Bez nožičiek
Overiť dostupnosť »
Značka: HOPA
383,92 EUR

Popis produktu

Asymetrická rohová vaňa DELFINA je vyrobená z kvalitného sanitárneho akrylátu, ktorý uspokojí aj tie najnáročnejšie požiadavky, navyše s praktickým sedadlom. Vanas atraktívnou hĺbkou 41 cm poskytuje dostatok miesta a pohodlia itam, kde ste si to zatiaľ nemohli dovoliť. Nožičky k vani je nutné dokúpiť. Túto vaňu je možné za príplatok objednať s povrchovou úpravou BeSafe* . Asymetrická vaňa DELFINA vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivou funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Nutné špecifikovať pravú či ľavú variantu. Nožičky k vani je nutné dokúpiť. Čelný panel môžete zakúpiť tu . Užívate si radi komfort a pohodu spojenú s vaňou a tiež rýchlosť a praktickosť sprchovacieho kúta? Rozmery Vašej kúpeľne však nedovoľujú oba varianty? Pozrite sa na ponuku vaňových zásten Olsen Spa a užívajte si len výhody. Pozrite sa na bohatú ponuku doplnkov pre vane Olsen Spa, ktoré podčiarknu moderný dizajn Vašej kúpeľne. Vyberte si z ponuky vaňových batérií , sprchových ružíc , držiakov ručných spŕch , madiel a ostatných doplnkov pre váš maximálny komfort. Prednosti asymetrickej vane DELFINA: odtok situovaný klasicky v nožnej partii prepad situovaný do kratšejbočnej strany asymetrická vaňa so sedátkom a golierom Rozmery: 166 x 107 cm, objem 186 l ZÁRUKA 10 ROKOV *BESAFE: Obliečka BeSafe je špeciálne vyvinutá protišmyková vrstva nanesená na povrch vane alebo sprchovej vaničky. Poskytuje maximálne pohodlie a bezpečnosť kúpania. Jemná štruktúra BeSafe zaručuje bezproblémové čistenie vane alebo sprchovej vaničky a má pozitívny vplyv na estetickú hodnotu produktu. ŠVAJČIARSKA KVALITA(GT)