kupelne-ronal.sk

IDEAL STANDARD – Alpha Vaňová nástenná batéria s keramickým prepínačom, hadicou a ručnou sprchou, chróm 2. jakosť BC656AA

Vysoko kvalitný produkt IDEAL STANDARD - Alpha Vaňová nástenná batéria s keramickým prepínačom, hadicou a ručnou sprchou, chróm 2. jakosť BC656AA od nášho popredného výrobcu IDEAL STANDARD je možné nakúpiť na našich stránkach za úžasnú cenu. V akcii za 105 EUR.
IDEAL STANDARD - Alpha Vaňová nástenná batéria s keramickým prepínačom

Popis produktu

II. akosť Vaňová betériu pôvodne dodávaná so sprchovou tyčou, ktorá bola bohužiaľ poškodená. Batérie, hadice a ručné spŕška je v poriadku. Alpha Vaňová nástenná batéria s keramickým prepínačom, hadicou a ručnou sprchou, chróm 2.akosť (BC656AA) obsahuje ručnú sprchu s jedným sprchovým prúdom, priemer hlavice 80 mm bez posuvné tyče a držiaku sprchy kónické kovové krytky liaty pevný výtok kovová páka s funkciou CLICK, obmedzujúce prúd vody za účelom úspory vody perlátor keramická kartuša 35 mm s obmedzovačom teplej vody keramický prepínač vaňa / sprcha spätný ventil značenie teplá / studená na páke, chrómová krytka Možnosť dokúpenia sprchovej tyče alebo držiaku na ručnú sprchu.(GT)